D.B.S. BACA SİSTEMLERİ MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

LOGO


HAKKIMIZDA


BELGELERİMİZ


image
image
D.B.S. Metal Baca Sİstemlerİ

D.B.S. Baca Sistemleri 2004 yılında üç heyecanlı mühendisin yeni bir iş fikriyle Konya’da faaliyete başladı. Çalışanın, tedarikçinin ve müşterinin bir ekip olduğunu düşünerek iş dünyasında yerini aldı.

Meslek ve çalışma ahlakını ekibin her üyesinin özümsemesi gayretiyle, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla sektörde saygın bir yere ulaştı.

Yıllar içinde ekibiyle birlikte D.B.S. de büyüdü. Güzel işler çıkardı. Referanslar bölümünde bu güzel işlerden örnekler bulabilirsiniz.

Isıtma sistemlerinin verimli ve ekonomik çalışması bakımından çok önemli bir yere sahip olan baca sistemlerinin üreticisi olarak D.B.S. Baca Sistemleri 305/AB/2011 Yapı Malzemeleri Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun CE işaretli ürünler sunmaktadır.

2018 yılı başında üretim tesisini Ankara’ya taşıyarak hem 1800 m2 alanı olan bir fabrikaya hem de yeni makine ve teçhizat yatırımlarıyla daha güçlü bir makine parkuruna kavuşmuştur. Hedefi müşterilerine daha kaliteli, daha hızlı, daha ekonomik hizmet vermek olan D.B.S. Baca Sistemleri teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm çalışanlarının maddi ve manevi haklarını gözeterek, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne olan görev ve yükümlülüklerinin bilincinde, tüm müşterilerine kaliteli ve iyi hizmet verme anlayışında faaliyetlerine şevkle ve azimle devam edecektir.
15 Yıl

Tecrübe

2600 Biten

Proje

650 Memnun

Müşterİ